• +48 881 488 443
  • biuro@korzeniewscy-osieka.pl
  • Osieka 2A, 11-200 Bartoszyce

Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Oczyszczalnie ścieków stanowią bardzo ważny element związany z infrastrukturą komunalną oraz przemysłową. Dzięki nim rocznie oczyszcza się ponad 80% ścieków produkowanych przez ludność w Polsce! Dlatego też, oprócz sprzedaży przydomowych oczyszczalni ścieków, zajmujemy się również ich montażem. Używamy materiałów renomowanych producentów i starannie wykonujemy prace związane z instalacją elementów oczyszczalni, tak, by zapewnić Państwu możliwie najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania. Posiadamy uprawnienia do budowy sieci w systemach elektrooporowych – nadane przez Instytut Nafty i Gazu. Zapraszamy do zapoznania się pozostałą ofertą oraz do kontaktu!

Opinie

KLIENTÓW

Karol

Przy budowie domu, zdecydowałem się na przydomową oczyszczalnię ścieków. Kolega polecił mi lokalną firmę “Korzeniewscy”. To był strzał w dziesiątkę! Polecam!

P.H.U. MARPOL

Rzetelność, terminowość i ogromna wiedza – oto, co cechuje przedsiębiorstwo “Korzeniewscy s.c”.

Janusz

Podczas budowy lokalu usługowego, współpracowałem z firmą “Korzeniewscy”. Zaopatrywałem się w armaturę, przy której wyborze bardzo pomógł mi pracownik firmy. Dodatkowo, firma zajęła się instalacją wodno-kanalizacyjną - polecam!

Bogdan

Współpraca z tą firmą to sama przyjemność. Od samego początku mogłem liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Wiedza pracowników na tematy wodno-kanalizacyjne jest naprawdę ogromna. Warto korzystać z ich doświadczenia!

Aleksander

Zawsze zatrudniam tylko certyfikowanych profesjonalistów - jeśli chodzi o inwestycje. Pracownicy firmy “Korzeniewscy” zajęli się uzbrojeniem mojej działki budowlanej w media wodno-kanalizacyjne. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy!

Mariusz

Fachowa obsługa i realizacja zlecenia – w razie potrzeby na pewno powtórnie zwrócimy się do Pana Korzeniewskiego w sprawach dotyczących instalacji wodno-kanalizacyjnych.

1378

Zadowolonych klientów

512

Realizacji

14

Lat na rynku