• +48 881 488 443
  • biuro@korzeniewscy-osieka.pl
  • Osieka 2A, 11-200 Bartoszyce

O firmie

Firma “Korzeniewscy” powstała w 2007 roku. Od samego początku, Nasza działalność skupia się wokół instalacji wodno-kanalizacyjnych, w tym przydomowych oczyszczalni ścieków. Posiadamy również szeroki asortyment towarów z branży wodno-kanalizacyjnych. Liczne realizacje na rzecz osób prywatnych, firm oraz jednostek budżetowych pozwoliły Nam na zebranie lat doświadczeń. Dzięki nim, jesteśmy w stanie proponować Państwu profesjonalne usługi związane z branżą wodno-kanalizacyjną. Posiadamy uprawnienia do budowy sieci w systemach elektrooporowych – nadane przez Instytut Nafty i Gazu. Najlepszym potwierdzeniem jakości Naszej pracy jest wysoki poziom zadowolenia Naszych Klientów! Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Osieka (gmina Bartoszyce, województwo Warmińsko-Mazurskie).

NASZA OFERTA
14 lat

doświadczenia

Firma “Armatura Korzeniewscy” powstała w 2007 roku.

Duży

asortyment

Posiadamy również szeroki asortyment towarów z branży wodno-kanalizacyjnych.

Wiele

Realizacji

Liczne realizacje na rzecz osób prywatnych, firm oraz jednostek budżetowych.

Zadowoleni

Klienci

Potwierdzeniem jakości naszej pracy jest wysoki poziom zadowolenia naszych klientów!

Opinie

KLIENTÓW

Karol

Przy budowie domu, zdecydowałem się na przydomową oczyszczalnię ścieków. Kolega polecił mi lokalną firmę “Korzeniewscy”. To był strzał w dziesiątkę! Polecam!

P.H.U. MARPOL

Rzetelność, terminowość i ogromna wiedza – oto, co cechuje przedsiębiorstwo “Korzeniewscy s.c”.

Janusz

Podczas budowy lokalu usługowego, współpracowałem z firmą “Korzeniewscy”. Zaopatrywałem się w armaturę, przy której wyborze bardzo pomógł mi pracownik firmy. Dodatkowo, firma zajęła się instalacją wodno-kanalizacyjną - polecam!

Bogdan

Współpraca z tą firmą to sama przyjemność. Od samego początku mogłem liczyć na fachową pomoc i doradztwo. Wiedza pracowników na tematy wodno-kanalizacyjne jest naprawdę ogromna. Warto korzystać z ich doświadczenia!

Aleksander

Zawsze zatrudniam tylko certyfikowanych profesjonalistów - jeśli chodzi o inwestycje. Pracownicy firmy “Korzeniewscy” zajęli się uzbrojeniem mojej działki budowlanej w media wodno-kanalizacyjne. Jestem w pełni zadowolony ze współpracy!

Mariusz

Fachowa obsługa i realizacja zlecenia – w razie potrzeby na pewno powtórnie zwrócimy się do Pana Korzeniewskiego w sprawach dotyczących instalacji wodno-kanalizacyjnych.

1378

Zadowolonych klientów

512

Realizacji

14

Lat na rynku